ПотеклоМодификацииПакување
100 % природноБез ГМОКесичка
Тако зачин:  Чили, лук во прав, оригано, лут буковец, црвен пипер, кимион, бибер и сол

Достапен во: Тинекс, Рамстор, Жито маркет, Стокомак, Веро, Пакет.мк, Маркет Зур, Кипер, Кам, Гранап, Гиго Трејд, Омер Компани, Дил Маркетс, Атва Маркет, Балкопром, Футура, Дисконт М, Рисал.